top of page

СПІЛЬНОТА “МАТЕРІ В МОЛИТВІ”

 

      Рух “Матері в молитві” розпочався в Англії у 1995 році пів девізом “Єднаючись у молитві, ми врятуємо наших дітей”.
З того часу він поширився по цілому світу. Сьогодні рух існує у 80-ти країнах. На емблемі руху зображена родина, обрамлена словами  “Любов матері змінює світ”.
      У вересні 2000 року при Архикатердральному соборі святого Юра у Львові з благословення Блаженнішого Любомира виникла перша в Україні спільнота міжнародного руху “Матері в молитві”, а з липня 2003 року почали збиратися на спільну молитву матері і в нашій парохії при храмі Вознесіння Господнього. На даний час, такі спільноти існують майже у всіх єпархіях УГКЦ.
      У нашій спільноті налічується близько 80 осіб, які збираються, щоб єдиним серцем і єдиними устами молитися не лише за своїх дітей та внуків, а й за дітей сиріт, дітей-інвалідів, дітей з неблагополучних сімей, за злагоду у родинах, за державу і правління, про дар материнства. Своєю молитвою матері охоплюють також і ніші болючі проблеми сьогодення.
      “Матері в молитві” мають окреме молитовне правило, укладене окремому  в окремому молитовнику літургійною комісією і потверджене благословенням Патріарха Любомира. 
       В частині “Славослов'я” ми прославляємо Бога здебільшого акафістом до Пресвятої Тройці, до Богородиці та святих. Під час наших зустрічей ми кладемо в кошичок записки з іменами тих людей, за яких молимося. Так символічно ми поручаємо наших дітей і наші проблеми Божій опіці, передаючи прохання в конверті на Службу Божу. 
       У відповідь — Бог щедро зсилає свої благословення: багато людей навертається до Церкви, діти повертаються додому після довгої відсутності, багатьом Бог посилає працю, житло, розповідають про випадки одужання, покращення стосунків у сім'ях та інше.
        Ми, матері, повинні стати такими, як Мати Божа, - молитися, пізнавати Бога, зростати у вірі і своєю молитвою створювати атмосферу Божої присутності у свої родини, місця праці. А хто зможе це зробити, як не жінка, як не мати, адже саме мати найбільше переживає за родину, хоче щоб у ній був мир і спокій, любов і злагода.
       Завданням “Матерів у молитві” є найперше навчитися щиро молитися за своїх дітей, покірливо сприймати Божу волю щодо них, бути з дітьми єдиними у правдивій Христовій вірі і завжди дякувати Богові.
       Нехай Отець Небесний і Пресвята Діва Марія допоможуть нам, матерям, краще пізнати своє покликання і непохитно вірити в незламну силу Божої любові.


Молитви відбуваються:
понеділок, середа — о 19:00 в каплиці храму
неділя  - о 16:30 в каплиці храму

тел. (067)6741866 —п. Леся Бешлей.

bottom of page