top of page

Дитячий центр  “Крок вперед”

 
 

     Дитячий центр “Крок вперед”, що почав діяти у лютому 2011 року, при храмі Вознесіння Господнього створений працівниками Благодійної організації “Львівської Освітньої Фундації” за співпраці з парохом о. Олексієм Васьківим. Метою діяльності центру є заохочення дітей з соціально вразливих груп (сироти, напівсироти, “діти вулиці”, діти позбавлені батьківського піклування) та дітей із звичайних львівських родин до навчання, занять спортом, спілкування та розвитку їх здібностей і талантів. Під час занять діти пізнають основи християнської віри, визначають для себе моральні і духовні цінності.
       В центрі займаються діти віком від 6 до 8 років. Вони мають можливість відвідувати заняття після шкільних уроків. На даний час у Дитячому центрі “Крок вперед” навчається понад 80 осіб. 
       Основними напрямками роботи центру є навчальний, що включає в себе вивчення англійської мови та комп'ютерні курси. На уроках “Easy English” діти вчаться писати, говорити і читати англійською мовою за допомогою новітніх технологій та методик — вони переглядають цікаві відео, слухають записи, грають пізнавальні ігри, співають пісні. Діти навчаються самостійно складати діалоги за допомогою гри.
       Під час занять “Сходинки інформатики” учні вивчають комп'ютерні програми Office, освоюють навики користування мережею Інтернет. Завдяки багатогранній функціональності комп'ютера кожен може використовувати його керуючись своїми потребами і нахилами. 
       Навчитися гарно танцювати — мрія чи не кожної дівчинки, а у сучасному світі з його невловимими ритмами, і багатьох хлопців. Під час занять у танцювальній студії діти опановують хореографію, бальні танці, зокрема, такі як вальс, ча-ча-ча, самбу, румбу та ін. При центру діє також вокальна дитяча студія, де учні мають можливість розвивати свій талант до співу.
    Великої популярності серед дітей має гурток креативного мистецтва. Діткам і в 6 і в 13 років однаково цікаво навчатися техніці  бісероплетіння — створюючи різноманітні подарунки своїми руками, починаючи  від тваринок, і удосконалюючись у великих квіткових композиціях, деревах. Окрім цього, під час занять учні вчаться робити відкритки, вищивати картинки, іконки, а старші — сорочки бісером, створюють вироби з пластиліну і соленого тіста, відвідують майстеркласи з декупажу, квіллінгу, пластики, валяння. 
       Ще при центрі діє театральна студія. Занурення у світ театру допомагає сформувати у свідомості дитини високі ідеали. Під час занять діти вивчають акторську майстерність, мистецтво декламації і основи сценічного руху. Вони розігрують пантомімічні сценки, імпровізують життєві діалоги. Діти відкривають у собі талант “маленького актора”.
       Молитва, спілкування, читання Святого Письма, ігри, сценки, дискусії,  фільми -  все це хлопці і дівчата мають можливість побачити під час занять у Д
итячому центрі  “Крок вперед”. Тут вони спільними зусиллями намагаються знайти відповіді на багато питань, які хвилюють серце, порушують душевний спокій. Спільний відпочинок дуже об'єднує і рідних людей. Тому ми не опускаємо жодної можливості разом провести час. Ми ходили на пікнік в парк, побували на Хресній Дорозі в Страдчі, їздили на 3-ох  денні реколекції в Яремче, брали активну участь у проведенні гаївок біля храму Вознесіння Господнього, ходили на виставу в театр ім. М. Заньковецької, долучились до прочан під час травневої прощі до Унева, і на завершення навчального року їздили у літній відпочинковий табір в Карпати.
      Тому, якщо тобі від 6 до 16 років, ти прагнеш знайти нових друзів і ще й з користю провести час... тоді приходи. Молодіжно-дитячий осередок “Крок вперед” (Катехитична школа, 3-ий поверх, 5-та світлиця) Понеділок-п'ятниця з 16:00 до 19:00. 

  • Facebook Social Icon

Телефон для довідок:    097) 6334221 - Ірина.

bottom of page