top of page

Молодіжно-дитячий хор «Вознесіння» храму Вознесіння Господнього та Катехитичної школи ім. Патріарха Йосифа Сліпого

 

      Молодіжно-дитячий хор «Вознесіння» розпочав свою діяльність 6 років тому - у 2006 році разом із початком навчання в катехитичній школі імені Патріарха Йосифа Сліпого. Спочатку це був невеличкий гурт дітей – учнів Катехитичної школи, яких об’єднувало велике бажання співати та своїм співом прославляти Господа. На сьогоднішній час – це велика спільнота дітей та молоді, що налічує понад 50 учасників. Керівник хору – Марія Мельник. 
      Хор складається з двох груп: молодшої, до якої належать діти з 6-и до 14-и років і старшої - учнівська молодь, старшокласники, студенти. При  досягненні певного віку діти переходять із молодшої групи в старшу, а молодша, в свою чергу, поповнює свій склад новими учасниками - учнями нашої Катехитичної школи. Молодша група співає на Святій Літургіії в наміренні за дітей та їхні родини о 12.30, а старша - на Святій Літургії за молодь нашої парохії, початок якої об 11 годині. Велику допомогу, сприяння, підтримку хор отримує від пароха храму о. Олексія Васьківа, директора Катехитичної школи п. Лідії Гривни, інших священиків та катехитів.
      Учасники хору разом з учнями Катехитичної школи ім. Патріарха Йосифа приймають активну участь в житті Церкви - жодне святкуванння не обходиться без них. Це Святі Літургії і подячні концерти з нагоди щорічного храмового свята Вознесіння Господнього, свята Миколая, свята Матері, річниць 1-ої Святої Літургії в нашому храмі та 20-річчя виходу УГКЦ з підпілля, 10-річчя створення Духовного Центру. Це вечори пам’яті великих духовних провідників, зокрема Патріарха Йосифа, героїв УПА та ін. Це «Весела коляда» на подвір’ї храму, що вже стала доброю традицією, а з нинішнього року – і Свято гаївок разом з іншими спільнотами Духовного Центру нашого храму та учнями СЗШ №67. Молодіжно-дитячий хор та учні Катехитичної школи неодноразово приймали участь у фестивалі «Різдвяна зірка», фестивалі духовної пісні та поезії, яке організовує управління освіти, дитячих прощах, здійснили місійні поїздки до Поморян, Старич, Яремче.
      Наші хористи – переможці конкурсів сучасної релігійної пісні «Пісня серця» (УГКЦ) в 2008 та в 2010 роках на деканальному та єпархіяльному рівнях. Це Іван Сяркевич, Оля Люта, Оксана Білик, Зоряна Лопадчак, Марійка Фариняк та ін. Діти і молодь часто проводять свій літній відпочинок в Карпатах (Сколе, Яремче).
       Учасники хору на Святих Літургіях в молитвах та піснеспівах всім серцем прославляють Господа, вкладаючи в церковний спів свою віру та любов до Творця.

       Керівник хору: Соломія Карпів 0677251312

bottom of page