Список груп та розклад занять
у катехитичній школі ім. Патріарха Йосифа Сліпого
на 2022/2023 рр.

Катехит ЛАРИСА ТУРЧИНЯК
неділя, 10:00, 2 світлиця

  1. Арабська Яна

  2. Андрейка Роман

  3. Басалаб Маркіян

  4. Боднарук Лілія

  5. Вербінський Данило

  6. Гренюх Андрій

  7. Гуркіна Діана

  8. Дуда Михайло

  9. Качмар Софія

  10. Козяр Михайло

  11. Красуляк Ярослав

  12. Кіт Віталій

  13. Конф'ю Софія

  14. Костюченко Софія

  15. Лойко Вероніка

  16. Лучків Яна

  17. Мелешко Ростислав

  18. Мужик Артем

  19. Накрийко Михайло

  20. Паславська Юліана

  21. Петрик Юрій

  22. Петрусь Анастасія

  23. Помфюк Лариса

  24. Фітель Олена

  25. Фріштак Данило

  26. Язова Софія

  27. Ях Марта


Катехит ОЛЕКСАНДРА ЗОЗУЛЯК
неділя, 11:00, 6 світлиця

  1. Анашкіна Вероніка

  2. Бурак Андрій

  3. Булак Аня

  4. Головач Маркіян

  5. Грима Маркіян

  6. Гриньків Ігор

  7. Котик Роман

  8. Кернога Юрій

  9. Кульчицький Владислав

  10. Кушнір Костянтин

  11. Лажовська Оксана

  12. Леськів Єлизавета

  13. Маланяк Святослав

  14. Малашняк Анріана

  15. Матвіїв Олександр

  16. Мисак Ліля

  17. Пучко Святослав

  18. Равська Олеся

  19. Сіромська Вероніка

  20. Скольський Матвій

  21. Стефанчук Микола

  22. Стефанчук Настя

  23. Шингельська Ярина


Катехит МАРІЯ РОГОВА
неділя, 11:00, 4 світлиця

  1. Бабій Олег

  2. Верхович Артем

  3. Вовк Артем

  4. Вовк Вероніка

  5. Гринечко Мирослав

  6. Гупало Яна

  7. Кашицький Владислав

  8. Клочник Вікторія

  9. Кухар Денис

  10. Матичак Софія

  11. Петрівський Дмитро

  12. Перетятко Андрій

  13. Пузанська Анастасія

  14. Пузанський Тарас

  15. Репетило Василина

  16. Репетило Назар

  17. Сейко Дзвенислава

  18. Сейко Ярина

  19. Сулик Софія

  20. Тищик Діана

  21. Шалдуга Олександра

  22. Шинильська Ярина


Катехит ЛЕСЯ ВАСЮТА
неділя, 11:00, 2 світлиця

  1. Бойчук Владислав

  2. Бутко Марко

  3. Бучацька Анастасія

  4. Василиха Михайло

  5. Вергович Марія

  6. Дмитрашко Іван

  7. Дубик Матвій

  8. Ілик Андріана

  9. Каган Павло

  10. Кашицький Марко

  11. Малетич Софія

  12. Мартин Анна

  13. Онишко Владислава

  14. Павніна Анна

  15. Перетятко Андрій

  16. Пигитяк Владислав

  17. Самборський Роман

  18. Спринський Владислав

  19. Цицак Анастасія

  20. Червінка Єва

  21. Шабат Олександра


Катехит МАРІЯ ГАЛИЧ
неділя, 12:30, 3 світлиця

  1. Бутко Марта

  2. Васьків Анна

  3. Глушко Віталій

  4. Голод Тарас

  5. Іванишин Вікторія (1 клас)

  6. Ілечко Тарас

  7. Кобринович Роман

  8. Кутинська Злата

  9. Ленартович Данило

  10. Митюк Софія

  11. Муца Данило

  12. Наремба Максим

  13. Откович Роман

  14. Патик Соломія

  15. Потюк Денис

  16. Пузанська Анастасія

  17. Саварин Владислав

  18. Саварин Святослав

  19. Семак Данило

  20. Стельмах Матвій

  21. Федорчак Марія

  22. Хвастик Юрій

  23. Цица Ангеліна

  24. Цицик Софія

  25. Чмир Меланія

  26. Шемеляк Павло

  27. Яремчук Михайло


Катехит ОЛЕКСАНДРА ЗОЗУЛЯК
неділя, 12:30, 6 світлиця 
(дворічна програма, другий рік)

  1. Безпалко Софія

  2. Брила Надія

  3. Врублевська Аня

  4. Ганець Яна

  5. Гірняк Роман

  6. Душек Андрій

  7. Івашків Вадим

  8. Заславська Марта

  9. Казанкова Ксеня

  10. Кузьмак Христина

  11. Миць Роксолана

  12. Русин Вероніка

  13. Савка Катерина

  14. Сичило Єлизавета

  15. Скафа Богдан

  16. Смейко Ірина

  17. Тиркало Владислав

  18. Федчишин Злата

  19. Чекальський Маркіян

  20. Чернявський Олексій

  21. Чернявський Микола


Катехит ОЛЕКСАНДРА ЗОЗУЛЯК
неділя, 13:30, 6 світлиця

  1. Білик Марта

  2. Борейко Павло

  3. Гайдук Катя

  4. Гамець Маркіян

  5. Гаяс Максим

  6. Гриньків Дмитро

  7. Ільчишин Вероніка

  8. Карабан Роман

  9. Лавришин Максим

  10. Поляков Лук’ян

  11. Пукій Соломія

  12. Сакеварян Олександра

  13. Сковрон Марко

  14. Стовпнюк Христина

  15. Соломін Андрій

  16. Тадеренчук Анна

  17. Ципак Анастасія-Марія

  18. Чапран Павло

  19. Шайнер Настя

  20. Шуплат Юрій

  21. Шуптар Віра

  22. Ярошевський Андрій


Катехит АНДРІАН КОЗАК 
неділя, 13:30, Школа Сім’ї

  1. Боровий Микола

  2. Бундзило Соломія

  3. Гарабан Роман

  4. Дубан Матвій

  5. Дулько Анастасія

  6. Золотухін Артем

  7. Карабин Владислав

  8. Кошла Данило

  9. Лавришин Максим

  10. Луців Соломія

  11. Малимон Юрій

  12. Пришляк Денис

  13. Салабай Софія

  14. Самардак Яна

  15. Свердан Лука

  16. Сіромська Вероніка

  17. Сковрон Марко

  18. Тимчишин Роксолана

  19. Хвастик Олександр

  20. Хвастик Юрій

  21. Халус Іван

  22. Хомин Софія

  23. Швець Артем

  24. Шиндюк Данило


Катехит ОКСАНА БЕЗПАЛЮК
вівторок, 16:00, 4 світлиця

  1. Войтович Злата

  2. Вінніцька Софія

  3. Грицишин Вероніка

  4. Жовнір Дам'ян

  5. Костюк Анастасія

  6. Кулик Ярина

  7. Лалак Станіслав

  8. Маркевич Віталій - Андрій

  9. Матула Давид

  10. Патицький Артемій

  11. Пічугіна Вікторія

  12. Процишин Павло

  13. Сорока Артем

  14. Станицький Михайло

  15. Суходольська Дарина

  16. Табінка Олександр

  17. Терлецький Роман

  18. Циб Остап

  19. Цілик Анастасія

  20. Чос Даниїл


Катехит ЛЕСЯ БЕШЛЕЙ
вівторок, 17:00, 3 світлиця

  1. Антошик Ангеліна

  2. Баран Назарій

  3. Будзин Аріна

  4. Волкова Анна

  5. Воробйова Софія

  6. Всяка Соломія

  7. Всяка Яна

  8. Грицьків Роман

  9. Денькович Наталія

  10. Дмитроца Єва

  11. Ковалюк Мирослав

  12. Косаняк Ярослав

  13. Кочан Яромир

  14. Кулай Вероніка

  15. Кучина Анна

  16. Лужецька Анастасія

  17. Лужецька Софія

  18. Лупак Мар’яна

  19. Мороз Ярина

  20. Наконечна Божена

  21. Павлик Софія

  22. Паранька Владислав

  23. Радик Ксенія

  24. Романяк Денис

  25. Семанюк Роман

  26. Сеник Юлія

  27. Солтис Вікторія

  28. Тимура Софія


Катехит УЛЯНА ВАСЬКІВ
четвер, 15.00, 2 світлиця

  1. Бабій Богдан

  2. Балабух Іван

  3. Бень Лук'ян

  4. Богуш Сергій

  5. Вариницький Андрій

  6. Вількович Аліна

  7. Германович Владислав-Іван

  8. Германович Назарій

  9. Гринкевич Магдалена

  10. Думка Данило

  11. Звоздяк Ілля

  12. Камінецький Микола

  13. Криницький Андрій

  14. Лишик Іван

  15. Лупак Мар’яна

  16. Миколаїв Ігор

  17. Патицький Артем

  18. Пестовська Наталія

  19. Проць Катерина

  20. Сабадашка Назар

  21. Середа Соломія

  22. Трусь Єва

  23. Чопко Ірина

  24. Шостак Вадим

  25. Шумило Микола